Posíláme k vám opravdové IT kapacity. Jak to u nás chodí?

Tým TechOne CZ jsme sestavili ze skutečných IT kapacit. Znamená to, že expert, který bude řešit váš projekt, ví, o čem je řeč. O naše odborníky se staráme, pomáháme jim růst a zlepšovat jejich kompetence. Proto váš projekt dostává tu nejlepší péči. Nahlédněte k nám – ukážeme vám, jak pracujeme a vy se můžete rozhodnout, jestli jsme pro vás ti praví.

Trh s IT kapacitami je podle našeho názoru trochu předimenzovaný. Působí v něm hodně agentur, které nedělají nic jiného, než že bezmyšlenkovitě přeprodávají experty. Takovou cestou my nejdeme. Nejsme společnost, která by sdružovala odborníky a bez rozmyslu je posílala tam, odkud jde zrovna poptávka. Nad věcmi přemýšlíme, komunikujeme o nich a pečlivě vybíráme experty, kteří budou projektu skutečně ku prospěchu. Věříme, že taková strategie se z dlouhodobé perspektivy vyplatí všem.

Pronájem IT specialistů je promyšlený

Před tím, než vám poradíme s vaším projektem, si vás pořádně vyslechneme a pokusíme se co nejlépe porozumět vašemu záměru, cestě i cíli. „Naslouchání je podle mého názoru klíčem k úspěchu. V naší firmě si proto pronájem specialistů řídíme sami. A protože jsme přes dvacet let v oboru IT, víme, co po nás klienti chtějí a co jejich projekt skutečně potřebuje,“ vysvětluje strategii společnosti TechOne CZ její zakladatel David Máj.

Pronájem IT specialistů není jen samotný akt dodání odborníka pro projekt. Předchází mu analýza a pečlivý výběr. Kromě toho, expert s sebou přináší dlouholeté know-how, ať už vlastní, tak i firemní, a spolu s tím i nápady, myšlenky, zkušenosti a kvalitní zpracování celého projektu.

Znalost procesů i zákazníků

„V oblasti IT projektů poskytujeme odbornou garanci. Velmi si zakládáme na otevřené komunikaci. Styl naší práce je prostě trochu jiný,“ dodává David Máj, jehož společnost působí nejen v České republice a v Evropě, ale IT experty, kteří jsou schopní komunikovat v angličtině, španělštině a češtině, pronajímá doslova po celém světě.

Výhodou kooperace s TechOne CZ je i oborová znalost custom developmentu, která IT odborníkům umožňuje lépe a hlouběji se napojit na zákazníkovi potřeby i samotný projekt. Alfou a omegou celého procesu je rovněž porozumění technologiím.

„Spolupráce s námi probíhá tak, že dodáme IT kapacity, o které se pečlivě staráme a snažíme se, aby byla námi odvedená práce co nejefektivnější a zákazník byl spokojený. Pokud cítíme, že je potřeba udělat změnu nebo pomoci jinde, jsme proaktivní a zákazníka upozorníme, přijdeme s návrhy a s doporučením, například na co se více zaměřit,“ říká David Máj.

Cit pro konkrétní řešení

V TechOne CZ dostávají IT specialisté potřebnou péči, aby se udrželi na špičce v oboru – vzdělávání a zvyšování kvalifikace je tak klíčovou součástí firmy. „Snažíme se také kontrolovat práci našich expertů a zvyšovat a zlepšovat zákaznický servis. I když jde o pronájem IT kapacit, tak nás jako dodavatele zajímá rovněž i projekt samotný – snažíme se vždy přispět naším know-how a celou věc smysluplně posunout,“ doplňuje David Máj.

Velkým plusem společnosti je i hloubka a rozsah zkušeností. Praxi máme například v portálových řešeních stavěných na SharePoint On-premise/Online, Kentico CMS, Sitecore CMS. „Expertízu jsme získali také ve vývoji zákaznických řešeních postavených na ASP.Net a .Net Core včetně frontend aplikací napsaných v reactu, angularu a vue.js. Vyvíjená řešení jsou stavěna jak pro on-premise, tak pro cloudová prostředí,“ konstatuje David Máj.

S ohledem na dlouholeté zkušenosti v samotném vývoji má společnost TechOne CZ větší cit pro konkrétní řešení a může pomoci i s uchopením, promýšlením a samotnou realizací projektu. Často totiž chyby vznikají už při samotném zadání projektu, čemuž se lze při spolupráci s experty vyhnout.

Káva s IT expertem

Začátky kooperace s TechOne CZ nemusí být hned rozsáhlé a velkolepé. Otevřeni jsme spolupráci jak s malými, tak s velkými projekty. Pro začátek si můžete dát třeba jen Kávu s expertem a během on-line či off-line schůzky zkonzultovat projekt, jeho zadání, pojetí nebo cestu k výsledku.

„Ze zkušeností totiž víme, že pokud špatně vyberete technologie nebo uděláte chybu v architektuře, bude trpět celý projekt a vy ztratíte kontrolu nad rozpočtem, plánováním a dalšími investicemi,“ vysvětluje David Máj záměr služby.

Konzultaci si můžete rezervovat snadno přes webový formulář.