Popovídejte si s IT expertem

Můžete se nás zeptat na cokoli – žádná otázka není moc přízemní, hloupá nebo naivní. Naším společným cílem je posunout váš projekt.

Start-up

Máte myšlenku na skvělý IT projekt a přemýšlíte, jak ho správně uchopit? Pojďte si o všem promluvit. Posuneme vás dál.

Superbrands

Tvoříte super značku a IT řešení, které tu ještě nebylo? Vyladíme s vámi vše do nejmenších detailů. Ozvěte se nám.

Korporace

Pracujete na IT projektu, který se má stát součástí vaší firmy? Chcete si být jisti, že jdete správným směrem? Přijďte na konzultaci.

Vystihují nás tři věci: jsme otevření, rádi si povídáme o IT a máme rádi kafe. Pro ty, kteří jsou se svými projekty teprve na začátku, potřebují si ujasnit si myšlenky, chtějí se posunout v řešení a zjistit, zda jdou správným směrem, jsme proto vymysleli projekt „Kafe s IT expertem.“

Setkání nad kávou

Když s námi budete svůj IT projekt konzultovat, chceme, abyste se cítili pohodlně a pohodově. Proto vám navrhneme setkání nad kávou, čajem nebo drinkem. Můžeme se bavit o záměru vašeho projektu i o konkrétním řešení nebo o technologických možnostech. Téma vybíráte vy.

A o čem se můžeme bavit?

Záměr

Budeme rádi, když nám řeknete, co je cílem vašeho projektu a kam s ním směřujete. Prodiskutujeme s vámi záměr i cestu k výsledku.

Řízení projektu

Podívat bychom se měli i na řízení projektů nebo případné finanční úspory. Upozorníme vás na slabé i silné stránky řízení projektu.

Zadání

Projdeme zadání projektu a zkontrolujeme, zda jste mysleli na všechno. Vychytat případné chyby už v zadání je pro úspěch rozhodující.

Provoz a údržba řešení

Zamyslet se můžeme nad provozem řešení, náklady a údržbou řešení. Připraveni tak budete i na fázi po spuštění hotového projektu.

Složení týmu

Probrat můžeme i složení vašeho týmu, zda je celistvý nebo v něm někdo chybí. Rádi vám doporučíme IT experty, kteří váš tým doplní.

Technologie

Můžeme se zamyslet nad výběrem technologie a nad jejími výhodami a nevýhodami. Představíme vám moderní nástroje i jejich možnosti.

Mějte kontrolu nad projektem

Váš projekt zkonzultujeme od začátku do konce, protože každá fáze ovlivňuje finální výsledek i to, jak IT řešení nebo aplikace uspěje v praxi. Ze zkušeností totiž víme, že pokud špatně vyberete technologie nebo uděláte chybu v architektuře, bude trpět celý projekt a vy ztratíte kontrolu nad rozpočtem, plánováním a dalšími investicemi.

Proč byste měli projekt ukázat zrovna nám v Tech One CZ?

Víme, co děláme

Máme přes 20 let zkušeností s návrhy a realizací IT řešení, aplikací a projektů pro malé start-upy i velké korporátní klienty.

Rádi si povídáme

Komunikujeme otevřeně, na nic si nehrajeme a věříme, že férový přístup je tím nejlepším předpokladem pro úspěch.

Cílíme na výsledek

Vždy hledáme ideální řešení a ukážeme vám cestu i přístupy, které jste možná dosud neviděli.

Jsme parťáci

Budeme s vámi ve všech fázích vašeho projektu a pokud budete chtít, rádi se do realizace sami zapojíme.

Opřete se o nás

Vedle technologií máme zkušenosti také se samotným řízením projektů i lidí (například modely fix time fix price).

Svěřte se bez obav

Vše, co s vámi budeme řešit, zůstává mezi námi. Dbáme o bezpečnost vašich myšlenek i dat.

Chcete konzultovat?

Nechte nám vzkaz

Vyznáme se v technologiích i lidech. Proto na váš projekt budeme nahlížet ze všech stran a pomůžeme vám ho zrealizovat tak, aby do sebe vše zapadlo.

Potkejte se s námi on-line i osobně. Pro začátek nám nechte vzkaz ve formuláři. Ozveme se zpátky a domluvíme si termín konzultace.

Dokumenty k projektu