O nás

Na IT projektech, aplikacích a řešeních na míru pracujeme od roku 2001. Mezi našimi projekty jsou řešení pro start-upy i veliké věci pro nadnárodní firmy. Podívejte se na náš příběh.

Jak to začalo

V začátcích nového milénia se internet ještě sekal, o aplikacích nikdo neslyšel a telefony sloužily hlavně k volání nebo posílání esemesek. Vizionáři ale viděli svět v současných technologických konturách a tvarech. Už tehdy se nám líbila jiskřivá energie, kterou provází vznik budoucích softwarů a aplikací. Zhmotnit myšlenky, přetvořit vizi v realitu, stvořit projekt, který mění svět. Technologie nás pohltily a naše vášeň pro ně trvá dodnes.

Náš příběh

David Máj, zakladatel firmy TechOne CZ, začal na svém prvním IT projektu pracovat v roce 2001. Vždy ho zajímala technická stránka věcí. Vzdělával se sám, studoval, rostl společně se svými zakázkami – od jednodušších k těm nejsložitějším a mezinárodním.

Během své kariéry David pracoval z nejrůznějších míst. Softwary a technologická řešení vyvíjel z řeckých ostrovů, z Austrálie, z Dubaje, Zanzibaru, Seychel, Bolívie a z řady evropských měst. Protože rád pije kávu, často chodí přemýšlet právě do kaváren. Když se ho zeptáte, rád vám doporučí skvělá místa v Kodani, Budapešti, Stockholmu, Vídni, Berlíně, Praze, Amsterodamu a v dalších městech.

V roce 2017 se David rozhodl, že je čas sdílet své zkušenosti a kompetence založil společnost TechOne CZ, která realizuje zakázkový vývoj, poskytuje IT podporu, řídí projekty, pronajímá specialisty a sestavuje vývojové týmy. Výraznou předností expertů z Davidova týmu je schopnost hluboce porozumět problémům, najít správné řešení a podpořit růst klientova byznysu.

David společně s dalšími experty pracoval pro přední světové společnosti, jako je například Tesco, Uniqua, Hella, Peugeot, Škoda Auto, Federal Mogul, Firo, Čedok a řadu dalších. Jeho zákazníci jsou z různých světových zemí – Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko, Řecko, Švýcarsko, Bolívie a další.

Etika

Zodpovědnost

Nikdy nepřekračujeme legislativu, zákony a normy. U každého projektu dodržujeme etická pravidla a zachováváme mlčenlivost. Bezpečnost vašich dat je pro nás prioritou. Chráníme vás od začátku spolupráce až do konce.

Respekt

Respektujeme jedinečnost každého člověka i každého společenství. S ohledem na řadu realizací v zahraničí umíme komunikovat v různém kulturním prostředí. Vzájemný respekt je pro nás neoddiskutovatelný a je jedním z klíčových pilířů našeho podnikání.
 

Otevřenost

Vždy s vámi vedeme dialog. Zajímají nás vaše požadavky, názory a přání. Vyslechneme vás, abychom vytvořili to nejlepší možné řešení. Jsme otevření vašim nápadům, novinkám a novým pohledům na věc. Věříme, že právě otevřenost nás posouvá dál.

Spolehlivost

Na čem se dohodneme, to platí. Dodržujeme termíny, reagujeme pružně, odpovídáme co nejrychleji. Spolehlivost je pro nás důležitou hodnotou, ktero naplňujeme při velkých krocích i malých detailech.

Bezpečnost

Mnohokrát pracujeme na projektech, kde přijdeme do kontaktu s citlivými daty, proto je v maximální možné míře chráníme a využíváme k tomu nejmodernější aplikace a technologie. Za každých okolností vám garantujeme bezpečnost a diskrétnost – ať už spolupracujeme na velkém či malém projektu.

Srozumitelnost

Mluvíme s vámi tak, abychom si vždy rozuměli a porozuměli. IT je sice plné odborných pojmů, ale ty si necháme na porady uvnitř našeho týmu. Ukážeme vám, že i sebesložitější IT projekt můžeme probrat docela přirozeně a bez zbytečných nejasností.

Vidíte věci stejně?

Oslovil vás náš příběh nebo naše hodnoty? Chcete nás více poznat nebo s námi spolupracovat? Rádi se s vámi sejdeme.