O nás

Baví nás přemýšlet nad IT problémy a nacházet jejich řešení. Design Thinking nám pomáhá inovovat každý den. Své znalosti s vámi sdílíme prostřednictvím mentoringu a konzultací. Podívejte se na náš příběh.

Design Thinking

Věříme Design Thinkingu jako disciplíně, která v IT pomáhá nacházet nová řešení, inovovat aplikace a zjednodušovat procesy. Vaše zadání a problémy nás zajímají do nejmenšího detailu a bereme je jako výzvu, kterou nechceme obejít. Naopak, máme rádi krizové situace a hledání východisek. Vyvíjíme aplikace na zakázku, používáme při tom moderní postupy a umíme si s vámi o všem srozumitelně povídat.

Náš příběh

TechOne CZ je IT firma s českými kořeny, která se zaměřuje na inovace, vývoj nových aplikací, využití moderních přístupů, mentoring, konzultace a řešení krizových situací.

Svůj úspěch společnost postavila na několika pilířích. Vždy se do detailu zajímá o problém, protože jen hluboké porozumění a proniknutí do zákazníkova oboru vede ke správnému řešení. Vyznává inovativní přístup a nedá dopustit na Design Thinking. Díky tomu šetří svým klientům náklady, zefektivňuje tvorbu a užívání nových aplikací, a hlavně, vždy vyvine smysluplné a uživatelsky přívětivé řešení.

Vedle vývoje aplikací a neustálého inovování se TechOne CZ dlouhodobě zaměřuje na konzultace a řízení projektů, na řešení krizových situací a na mentoring. Zde se opírá o silné know-how svého týmu. Protože bez skvělých IT specialistů by nevznikly ani nové a smysluplné IT projekty.

O zakladateli

TechOne CZ tvoří silný tým, v jehož čele stojí zakladatel společnosti David Máj, který se v IT světě pohybuje od roku 2001. Na přelomu milénia moderní technologie teprve vstupovaly do našich životů, ale vizionáři viděli mnohem dál. I David zahlédl potenciál budoucích softwarů a aplikací a rozhodl se, že bude vize přetvářet v realitu. 

David se za posledních více než dvacet let zapojil do stovek malých i velkých IT projektů. Do každého vstoupil naplno. Navrhoval IT řešení, informační systémy, integroval a transformoval projekty. Stavěl softwarovou architekturu a vyvíjel aplikace a technologie s přidanou hodnotou. Pronikal stále hlouběji do struktury projektů a naučil se vnímat je z pohledu zákazníků, vidět potenciální rizika a předcházet chybám. Na premise komplexní služby a pomoci vybudoval společnost TechOne CZ. 

Nyní David řídí týmy, konzultuje, mentoruje a pomáhá klientům dotáhnout projekt do konce. Do každého projektu vnáší bohaté zkušenosti, nadhled a schopnost mluvit srozumitelně o zdánlivě složitých věcech. Protože cíl je vždycky jeden: zdárný výsledek.

Etika

Zodpovědnost

Nikdy nepřekračujeme legislativu, zákony a normy. U každého projektu dodržujeme etická pravidla a zachováváme mlčenlivost. Bezpečnost vašich dat je pro nás prioritou. Chráníme vás od začátku spolupráce až do konce.

Respekt

Respektujeme jedinečnost každého člověka i každého společenství. S ohledem na řadu realizací v zahraničí umíme komunikovat v různém kulturním prostředí. Vzájemný respekt je pro nás neoddiskutovatelný a je jedním z klíčových pilířů našeho podnikání.
 

Otevřenost

Vždy s vámi vedeme dialog. Zajímají nás vaše požadavky, názory a přání. Vyslechneme vás, abychom vytvořili to nejlepší možné řešení. Jsme otevření vašim nápadům, novinkám a novým pohledům na věc. Věříme, že právě otevřenost nás posouvá dál.

Spolehlivost

Na čem se dohodneme, to platí. Dodržujeme termíny, reagujeme pružně, odpovídáme co nejrychleji. Spolehlivost je pro nás důležitou hodnotou, ktero naplňujeme při velkých krocích i malých detailech.

Bezpečnost

Mnohokrát pracujeme na projektech, kde přijdeme do kontaktu s citlivými daty, proto je v maximální možné míře chráníme a využíváme k tomu nejmodernější aplikace a technologie. Za každých okolností vám garantujeme bezpečnost a diskrétnost – ať už spolupracujeme na velkém či malém projektu.

Srozumitelnost

Mluvíme s vámi tak, abychom si vždy rozuměli a porozuměli. IT je sice plné odborných pojmů, ale ty si necháme na porady uvnitř našeho týmu. Ukážeme vám, že i sebesložitější IT projekt můžeme probrat docela přirozeně a bez zbytečných nejasností.

Vidíte věci stejně?

Oslovil vás náš příběh nebo naše hodnoty? Chcete nás více poznat nebo s námi spolupracovat? Rádi se s vámi sejdeme.