O nás

Jsme inovativní a cílíme na zákaznickou spokojenost

Náš tým technologických odborníků pracuje na inovativních řešeních, které pomáhají našim zákazníkům dosáhnout vyšší úrovně efektivity a konkurenceschopnosti. Cílem je usnadnit a automatizovat práci, zlepšit uživatelskou zkušenost a propojit jednotlivé systémy do jednoho funkčního celku. Naše zkušenosti s migracemi do cloudu umožňují zákazníkům využívat nejmodernější technologie, snižovat provozní náklady a zlepšit celkovou bezpečnost.

Stavíme na hodnotách

Odbornost
Otevřenost
Spolehlivost
Proaktivita
Důvěra
Srozumitelnost
Úspěch je v detailech

Máme silný tým odborníků, kteří se neustále rozvíjejí a zlepšují, abychom mohli nabízet nejlepší služby

Naše odbornosti a zkušenosti jsou zaměřeny na oblasti zákaznických portálů, CRM řešení, intranetových řešení, podnikových služeb, technologických migrací a datových analýz.

TechOne Platform

TechOne Platform je komplexní řešení pro podnikovou infrastrukturu, které zahrnuje Identity Management, Document Management a Enterprise Service Bus. Tyto nástroje vám umožní efektivně spravovat vaše datové toky a řídit procesy s vysokou úrovní flexibility a bezpečnosti. Jde o ideální volbou pro podniky, které hledají inovativní a spolehlivé řešení.

Přejít na TechOne Platform
Budujeme dlouhodobá partnerství

Dodáváme špičková řešení a služby

Obchod

Otevíráme potencionálním zákazníkům nové možnosti, jak urychlit strategické změny ve společnosti.

HR

Hledáme týmové hláče, co budou společně s námi budovat naše produkty a zákaznická řešení.

IT Podpora

Staráme se o to, aby vše fungovalo jak má a zákazník se mohl věnovat svým obchodním aktivitám.

Vývoj produktů

Vyvíjíme podnikové nástroje pod značkou TechOne Platform. Naše řešení pomáhají v řízení firemních identit, se správou dokumentů nebo v oblasti integrací.

Zakázkový vývoj

Dodáváme technologická řešení na míru, inovujeme a zlepšujeme zákaznická chování. Do každého projektu přinášíme nové pohledy a směry.

Máme expertní znalosti

Jsme specialisté na podnikové platformy a cloudy

Tato stránka používá cookies. K personalizaci obsahu, poskytování funkcí a anonymní analýze návštěvnosti. Preference můžete kdykoliv změnit na stránce Nastavení cookies.