případová studie

Atlas - automatizace HR procesů pomocí RPA

Zrychlení procesu při vyhledávání nových kapacit s použitím Microsoft Power Automate.

O klientovi

Konzultační a technologická společnost z US, která nabízí své služby od roku 2019 i v České Republice. Zde je zaměřena na dodávky IT kapacit v oblasti projektového řízení a vývoje ve farmaceutických společnostech.

Služby a řešení
Zadání a cíle projektu

Požadavkem zákazníka bylo zrychlit fázi zpracování poptávek po nových zdrojích a nastavit systém, který by pomáhal s vyhledáváním dostupných IT specialistů v interní databázi. Výsledek naší práce bylo vytvoření automatizovaných scénářů, které na základě přijatých emailů, popisu požadavků provedou kontrolu a doporučí kritéria na uchazeče.

Problémy a řešení

Klient potřeboval
Poskytnuté řešení

Snížit počet nezpracovaných poptávek

U nově přijatých emailů, které mají atribut poptávka je spuštěn proces analýzy a vyhodnocení kritérií na uchazeče. Ty jsou použíty proti interní databází kandidátů a výsledný seznam je předám už na konkrétního IT recuitera, který provádí navolávání.

Zefektivnit práci v HR

Snížením manuální práce a často se opakujících činností došlo k vytvoření většího prostoru pro samotnou komunikaci a věnování se kandidátům.

Získat větší přehled o poptávkách

Každá přijatá poptávka je evidována v CRM, které poskytuje kompletní kontrolu nad celým procesem od doporučených kritérií na uchazeče až po úspešné obsazení pozice.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům

Získejte kompletní přehled o tom, jak jsme pomohli našim zákazníkům zlepšit jejich firemní procesy.
Děkujeme! Formulář byl v pořádku odeslán.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
technologie

Podle požadavků a potřeb jsme použili

Tato stránka používá cookies. K personalizaci obsahu, poskytování funkcí a anonymní analýze návštěvnosti. Preference můžete kdykoliv změnit na stránce Nastavení cookies.