případová studie

Helvetia - technologická migrace informačního systému do webového prostředí

Převod desktopové aplikace napsané ve Visual Basicu na .Net Core platformu a Azure cloud.

O klientovi

Značka Helvetia Apotheke vznikla v roce 2008 a zabívá se výzkumem, výrobou a prodejem přírodních léčit a kosmetických přípravků. V současné době působí v České a Slovenské republice, ve Slovinsku, Chorvatsku, Lotyšsku, Estonsku a Maďarsku.

Zadání a cíle projektu

Zákazník chtěl z důvodu již zastaralé technologie a omezením v současné architektuře přejít na nový model, který by více kopíroval jeho potřeby. Klíčové pro projekt byla příprava business i technické analýzy popisující současný stav. Cílem naší práce bylo vytvořit nový informační systém postavený na servisní architektuře, která bude poskytovat větší možnost v dalším rozvoji.

Problémy a řešení

Klient potřeboval
Poskytnuté řešení

Připravit business i technickou analýzu

Původní systém zákazníka byl provozován a průběžně doplňován o nové funkce bez pravidelné aktualizace dokumentace. Bylo nutné zrevidovat existující dokumenty, projít programový kód a s business partnery ověřit požadavky na systém.

Přejít do webového prostředí

Změnili jsme model architektury a navrhli servisní přístup, kdy aplikace je rozdělela na oblast importu, zpracování objednávek, API rozhraní a uživatelskou část.

Zlepšit zabezpečení

Přihlašování a ověřování je řízeno přes Identity službu, která zajištuje centralizované místo pro správu uživatelů a oprávnění.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům

Získejte kompletní přehled o tom, jak jsme pomohli našim zákazníkům zlepšit jejich firemní procesy.
Děkujeme! Formulář byl v pořádku odeslán.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
technologie

Podle požadavků a potřeb jsme použili

Tato stránka používá cookies. K personalizaci obsahu, poskytování funkcí a anonymní analýze návštěvnosti. Preference můžete kdykoliv změnit na stránce Nastavení cookies.