případová studie

IBG - implementace firemních nástrojů na zlepšení podpory obchodu

Konfigurace a vývoj nadstavbových modulů pro nastavení obchodních procesů v nástrojích Microsoft Dynamics, SharePoint s integrací na Navision.

O klientovi

Technologická společnost poskytující služby od roku 1993 v oblasti energetických řešení v Česku, na Slovensku a Maďarsku. Nabízející decentralizovanou výrobu a ukládání energií, dobíjecí infrastrukturu pro elektromobilitu a baterie pro dopravní techniku.

Zadání a cíle projektu

Zákazník se rozhodl pro zlepšení celého obchodního procesu využít Microsoft nástrojů, které mu poskytují některé funkce už v základu. Naším cílem bylo zajistit implementaci jednotlivých fází a souvisejících aktivit v rámci obchodu včetně centrálního úložiště dokumentů a přípravy dat pro fakturaci v Navision.

Problémy a řešení

Klient potřeboval
Poskytnuté řešení

Nakonfigurovat CRM

Obchodní zástupci a projektový manageři pracující s klienty v terénu získali nástroj, jak evidovat své aktivity pod obchodními případy s podporou týmové spolupráce v rámci realizačních týmů.

Vytvořit DMS systém v SharePointu

Centrální úložiště projektových dokumentací a obrazových záznamů včetně rozšířeného vyhledávání podle metadat.

Připravit Integrační sběrnici na DMS a ERP

Komunikační rozhraní pro získání projektové dokumentace a informací o spotřebovaném materiálu a odpracovaném času pracovníků na projektu, příprava dat pro fakturaci a odeslání do Navision.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům

Získejte kompletní přehled o tom, jak jsme pomohli našim zákazníkům zlepšit jejich firemní procesy.
Děkujeme! Formulář byl v pořádku odeslán.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
technologie

Podle požadavků a potřeb jsme použili

Tato stránka používá cookies. K personalizaci obsahu, poskytování funkcí a anonymní analýze návštěvnosti. Preference můžete kdykoliv změnit na stránce Nastavení cookies.