případová studie

Název projektu

Krátký odstavcový text uvozující klienta, poskytnuté služby a další krátké info o tom, co návštěvník ve studii asi najde

O klientovi

Na českém trhu působí společnost HELLA již od roku 1992, která má závody v Mohelnici, Lošticích a Ostravě. Celkem je zde zaměstnáno 3100 zaměstnanců, kteří se věnují výrobě a samotnému vývoji světlometů a zadních skupinových svítilen pro významné světové automobilky.

Zadání a cíle projektu

Porozumíme vašemu zadání a proměníme ho ve fungující řešení. Na naše znalosti, silné zázemí a zkušenosti je spolehnutí a vše s vámí navíc sdíláme prostřednictvím mentoringu a konzultací. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Problémy a řešení

Klient potřeboval
Poskytnuté řešení

Snížit počet nezpracovaných poptávek

U nově přijatých emailů, které mají atribut poptávka je spuštěn proces analýzy a vyhodnocení kritérií na uchazeče. Ty jsou použíty proti interní databází kandidátů a výsledný seznam je předám už na konkrétního IT recuitera, který provádí navolávání.

Zefektivnit práci v HR

Snížením manuální práce a často se opakujících činností došlo k vytvoření většího prostoru pro samotnou komunikaci a věnování se kandidátům.

Získat větší přehled o poptávkách

Každá přijatá poptávka je evidována v CRM, které poskytuje kompletní kontrolu nad celým procesem od doporučených kritérií na uchazeče až po úspešné obsazení pozice.

Použité technologie

Použity moderní technologie, které klient už dobře zná

Hledáte it partnera?

Promluvme si o zlepšení!