řešení a služby

Získejte s námi konkurenční výhodu

Naše technologické kompetence a zkušenosti nám dávají velké možnosti, jak nahlížet na zákaznické požadavky. Přemýšlíme strategicky a přinášíme nové možnosti v digitální transformaci.

01

Portálová řešení

Konzultujeme a pomáháme s přechodem na nové zákaznické portály a CRM řešení, které nabízejí lepší podporu pro vztahy s klienty i vzájemnou spolupráci.

Zákaznické portály

Nastartujte nové možnosti, jak lépe komunikovat s vašimi zákazníky v B2B, B2C.

CRM řešení

Začněte efektivně využívát nástroje na obchodní aktivity a marketingové kampaně.

Intranetová řešení

Ušetřete čas svým týmům a poskytněte jim přehledné rozhraní, kde na jednom místě získají všechny důležité informace.

02

Podnikové služby

Víme, jak citlivé jsou implementace nových řešení do stávající infrastruktury, proto dokážeme pomoci i v těchto fázích a úspěšně zavést nové IdM nebo propojit systémy přes integrační sběrnici.

Identity Management systémy

Přejděte na centrální správu uživatelů a přístupů do vašich systémů. Zjednodušte práci vašim administrátorům a získejte větší přehled, co se u vás děje.

Dokument management systémy

Ukládejte a spravujete dokumenty bezpečně a na jednom místě. Vytvářejte a schvalujte důležité dokumenty podle nastavených pravidel.

Integrační sběrnice

Propojte své informační systémy přes jednotné API rozhraní a získávejte více informací. Napojte se na IdM, DMS, ERP, CRM a automatizujte vaše procesy.

03

Technologické migrace

Převádíme a technologicky modernizujeme portály a firemních aplikace do Office 365 a Azure cloudu. Inovace vyžadují i změny v chování uživatelů, proto pomáháme s postupným zaváděním v rámci společností.

Převod systémů do cloudu

Snižte své náklady na administraci a provoz systémů a přejděte do cloudu. Zvyšte bezpečnost vašich dat a využijte naplno možností, které přináší cloud.

Migrace do moderních technologií

Vaše aplikace běží už delší dobu a je potřeba provést technologickou změnu, protože už neodpovídá dnešním standardům.

Není potřeba se ničeho bát. Máme bohate zkušenosti a víme jak přistupovat k těmto projektům.

Přesun do SharePoint Online

Zbavte se zbytečných nákladů a starostí se správou vlastního SharePoint serveru. Převeďte svá data a aplikace na bezpečné místo do Office 365.

04

Datové analýzy

Učíme zákazníky pomocí dat narovnat nefungující procesy a navrhnout opatření, která pomáhají získat větší kontrolu a dohled nad fungováním společnosti. Využíváme Power BI a Google Data Studio jako nástroj pro vizualizace.

Prediktivní analytika

Začněte lépe plánovat pomocí vašich dat, ať vás nic nepřekvapí. Sledujte změny, které mohou nastat a buďte připraveni na ně reagovat.

Data science

Pojďme se společně ponořit do vašich dat a sestavit z nich různé modely, které vám poskytnout nové pohledy. Vyhledejme prostory pro změny, snížení nákladů i zvyšení obchodního poteciálu.

Vizualizace a reporting

Zjednodušte své reporty a udělejte je informačně zajímavé pro managery i své zákazníky. Poskytňete jim jen data, která opravdu potřebují.

Jak se připravit na růst

Digitální transformace

Analýza procesů, zjištění aktuální stavu běžících systémů, sběry dat, zákaznická péče, to vše převedeno do inovativních řešení.

  • Automatizování procesů
  • Zvýšení produktivity
  • Snížení administrativní zátěže
  • Rychlejší reakce na změny
+

Pronájem vývojových týmů

Poskytneme vám menší i větší tým vývojářů na vaše projekty. Nejdříve zjistíme vaše požadavky a poté společně vyladíme kapacity.

Podpora a monitoring podnikových systémů

Zajištíme pro vaše běžící systémy uživatelskou i technickou podporu. Poskytujeme úroveň L1 až L3 s dostupnosti 24/7 a reakční dobou dle požadavků zákazníka.

IT konzultace

Nabízíme odbornou pomoc, pokud přemýšlíme nebo plánujete změny ve společnosti. Vyjasníme vám dopady a co všechno to pro vás bude znamenat.

Tato stránka používá cookies. K personalizaci obsahu, poskytování funkcí a anonymní analýze návštěvnosti. Preference můžete kdykoliv změnit na stránce Nastavení cookies.