Služby

Vymýšlíme a vyvíjíme IT řešení na míru. Pracujeme s moderními nástroji a sledujeme novinky. Každý nápad je pro nás výzvou. Baví nás posouvat hranice. Prohlédněte si naše služby.

Zakázkový vývoj

Vyvíjíme projekty na zakázku. Porozumíme vašemu zadání a proměníme ho ve fungující řešení.

DevOps Operations

Využijte naše know-how v DevOps. Vylepšíme vám procesy nasazování nových řešení a propojíme týmy.

Migrace a správa cloudu

Postaráme se o vaše firemní data. Zajistíme pro vás migraci do cloudu a jeho profesionální správu. Spolehněte se na nás.

Zakázkový vývoj

Vymýšlíme a vyvíjíme projekty na zakázku. Jsme připraveni pomoci vám s weby a portálovým řešením, se systémy pro řízení výroby, s podnikovými IT systémy i se správou a řízením dokumentů. Zrealizujeme pro vás řešení, které respektuje vaše potřeby a přání. Rádi přijímáme nové výzvy – pošlete nám tu svoji.

Informační portály

Vytvoříme pro vás efektivní řešení pro sdílení informací, ať už se zákazníky, partnery nebo zaměstnanci. Informace budou přesné a rychle dohledatelné. Vymyslíme pro vás informační portál na míru a naplníme ho tím správným obsahem. Získejte sofistikované a moderní webové stránky s celou řadou užitečných funkcionalit.

Aplikace pro data IoT

Potřebujeme sledovat nebo monitorovat vozidla, sbírat data ze senzorů a provádět nad nimi analýzy, z kterých dostanete kýžené výstupy? Navrhneme a naprogramujeme vám inteligentní systémy, které práci s daty usnadní, zrychlí a zefektivní, abyste je mohli snadno využít ve svůj prospěch.
 

Integrační projekty

Chystáte se na integraci projektů? Pomůžeme vám s ní! Změna procesů by měla být jednoduchá a bezpečná. Svěřte nám integrační projekty a my nesourodé systémy úspěšně propojíme. Do procesu zapojíme naše know-how i mnohaleté zkušenosti.

Mobilní aplikace

Navrhneme pro vás mobilní aplikaci, která bude designově čistá, funkční a atraktivní pro vaše zákazníky nebo obchodní partnery či pro interní potřeby vaší firmy. Poradíme si i s nejsložitějším zadáním a zaměříme se na to, aby vaše nová aplikace pracovala efektivně a uživatelé si ji oblíbili.
 

Systémy pro řízení logistiky

Vytvoříme vám systém pro řízení logistiky na míru nebo inovujeme ten stávající. Porozumíme nastavení vašeho skladu a firemním potřebám a dodáme vám inteligentní řešení, které urychlí a zjednoduší procesy, minimalizuje náklady a stane se základem úspěchu vaší společnosti. Pomůžeme vám i s rozvojem a rozšiřováním stávajících kapacit.

Datové sklady a Business Intelligence

Zajistíme pro vás komplexní služby v oblasti konsolidace dat, analýzy, návrhu a implementace datových skladů. Vyvineme pro vás řešení na míru. Budeme kooperovat s vašimi zákazníky a obchodními partnery. Získejte s námi schopnost efektivně a rychle pracovat s provozními daty a zvyšte svoji konkurenceschopnost i přitažlivost pro své klienty.

Automatizované nasazování IT projektů

Pokud dodáváte IT řešení nebo pracujete na vývoji nového softwaru, bude se vám hodit automatizace při nasazování. Tento agilní proces vše zrychlí a usnadní. Propojíme vývojové týmy s ostatními týmy ve vaší firmě nebo u vašeho zákazníka. Tím se zkrátí rychlost dodávek nového produktu i aktualizace stávajícího řešení. Vždy tak budete o krok napřed.

Automatizace

DevOps podporuje automatizaci při nasazování IT projektů a zlepšuje tak proces vývoje aplikací nejen ve fázi testování i integrace.

Agilita

Díky automatizaci zlepšíte svoji agilitu o další stupeň a svým klientům tak ukážete, jak vypadá profesionální dodávka IT řešení.

Rychlost

Vše se díky DevOps zrychlí: vývoj, aktualizace, inovace nebo dodávky nového produktu. S tím jde ruku v ruce i flexibilita.

Produktivita

Vše vede ke spokojenějším a produktivnějším týmům. Zaměstnanci jsou více zapojení a mají více příležitostí pro profesní růst.

Komunikace

Jsme s vámi neustále ve spojení. Povídáme si s vámi srozumitelně a narovinu. Budujeme tak vzájemnou důvěru a dlouhodobou spolupráci.

Týmy

Agilní přístup unikátně spojuje vývojové, provozní a další týmy ve firmě. Výsledkem je úzká a profesionální spolupráce.

Migrace a převod dat do cloudu

Zajistíme pro vás migraci a převod dat i aplikací do cloudu. Projdeme s vámi možnosti, zkonzultujeme a navrhneme nejlepší řešení. Vždy hledáme cestu, která je ekonomická a bezpečná. Do cloudu umíme převést celou firemní IT infrastrukturu. Z cloudů máme skvělou zkušenost s Amazon Web Services a Microsoft Azure.

Konzultace

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejlepší možné řešení převodu aplikací, dat a IT struktury do cloudu.

Know-how

Rozumíme cloudům, technologiím i softwarům. Se vším si poradíme a dodáme vám řešení včetně monitoringu.

Řešení

Navržené řešení je vždy komplexní a přizpůsobené vašim potřebám. Dbáme na bezpečnost a optimalizujeme náklady.

Rozpočet

Vše řešíme sami, bez mezičlánku. Proto vám umíme spolu s převodem snížit i náklady na správu cloudu.

Komunikace

Navržené řešení je vždy komplexní a přizpůsobené vašim potřebám. Dbáme na bezpečnost a optimalizujeme náklady.

Technologie

Jsme s vámi neustále ve spojení. Povídáme si s vámi srozumitelně a narovinu. Budujeme tak vzájemnou důvěru a dlouhodobou spolupráci.

Hledáte IT partnera?

Potřebujete si popovídat o IT řešení? Chcete novou aplikaci? Nebo vás zaujala automatizace? Dejte nám vědět, co pro vás můžeme udělat.