Partner pro váš startup

Tvoříme IT produkty a digitální řešení. Vaši vizi i nadšení z nového startupu přijmeme za svoje. Ponoříme se do vašich představ i očekávání a společně navrhneme produkt, který jste si vysnili a který přinese kýžené výsledky. Naše zkušenosti a oborové znalosti z digitálního světa nám dávají velkou konkurenční výhodu, ze které můžete těžit i vy.

Hluboké porozumění

Nemáme rádi povrchnost. Při návrhu jdeme vždy do hloubky a přetváříme vaše nápady v reálná řešení.

Rozumné financování

Pomůžeme vám projekt finančně uřídit. Držíme se zadání, rozpočtu i termínu. U nás na dodávky nečekáte.

Potenciál růstu

S tím, jak porostete, budeme rozvíjet i váš startup. Pomůžeme vám s novými funkcemi, aplikacemi a řešeními.

Jak se startupy pracujeme

V IT řešení jsme experti a jestli něco umíme hodně dobře, je to tvorba digitálních produktů. Dokážeme se nadchnout pro váš nápad, vidět věci stejně, vymyslet řešení a přetvořit vizi v realitu.

Oborové znalosti

Máme za sebou stovky úspěšných IT řešení. Naše zkušenosti a oborové znalosti znamenají velkou konkurenční výhodu i pro váš projekt. Budeme s vámi od začátku do konce a ještě dál.

Zkušený partner

Půjdeme s vámi za vaším snem, budeme s vámi sdílet radost z úspěchu a upozorníme vás včas na možné chyby. Budeme pro vás oporou.

Respektování rozpočtu

Jsme profesionálové a zakládáme si na finančním řízení. Dopředu si domluvíme rozpočet, který budeme respektovat. Stejně jako termíny dodání produktů.

Startup vytvoříme s vámi

Spolupráce pro nás nekončí odevzdáním projektu. Budeme s vámi i potom a budeme váš produkt rozvíjet, abyste rostli.

Opřete se o nás

Startupy vnímáme produktově a chceme se na nich podílet: myšlenkou, vizí, návrhy. Proto s vámi budeme nad vším přemýšlet, do procesu vneseme naše znalosti, nabídneme vám odborníky, zaměříme se na testování, automatizaci při nasazování, monitoring i reporting. Vše natavíme tak, abyste se o nás mohli opřít jako o skutečného partnera.

Riziko je na nás

Stáli jsme u zrodu celé řady startupů a známe jejich slabá místa. Dopředu na ně ukážeme, pojmenujeme je a vyřešíme je. O váš projekt se postaráme komplexně, takže na sebe bereme i rizika. Konec konců, je to i v našem zájmu, protože úspěšnost startupů závisí na tom, s kým a jak je tvoříte. Pojďme to společně zvládnout a ukázat světu, že váš startup v praxi obstojí a bude úspěšný.

Půjdeme do toho spolu?

Máme rádi všechno nové, a tak s vámi nadšeně vytvoříme váš nový startup. Dejte nám vědět, s čím můžeme začít.